Özel Direksiyon Dersi

Bu işe yıllarını vermiş hocalarımızla şuan Ankara genelinde en çok tercih edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz. Bu güne kadar Binlerce kişi kayıtlı özel ders öğrencimizle, 50 bin saat kadar da direksiyon ders saatine ulaşmış bulunmaktayız. Yaşamkent’te olmamıza rağmen Çayyolu, Alacaatlı, Türkkonut, Yapracık, Turkuaz ve Ümitköy semtlerinde de hizmet vermekteyiz.

 

EĞİTİMLER HANGİ SAATLER ARASI YAPILMAKTA ?
Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, haftanın her günü (Perşembe Hariç) akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00’e kadar eğitimler verilmektedir.

Randevu programı hafta sonları da dahil 08:00-10:00, 10:30-12:30, 13:00-15:00, 15:30-17:30, 18:00-20:00, 20:30-22:30 saatleri arasında olmaktadır.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM ?
Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz ancak randevunun yazılabilmesi için mutlaka kaç ders randevu alınacaksa ücreti ödenmiş olması gerekmektedir. Nakit, Eft , Havale veya K.Kartı tek çekim veya K.Kartı taksitli olarak ödenebilir.
EĞİTİMLER NEREDE BAŞLIYOR VE NEREDE BİTİYOR ?
Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. İsteğinize göre bulunduğunuz adrese de gelmekteyiz.
KAÇ SAATTE TRAFİĞE ÇIKABİLİRİM ?
Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 – 14 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.
PAKET PROGRAMDA HANGİ EĞİTİMLER VAR ?
10 Saatlik programda akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, ana caddeler,e5,dar ara sokaklar ve iki araç arasına park çalışması (yan ve dikine park çalışması) yapılacaktır. Eğitim süresince kişi aşırı heyecanlı ise e5 gibi daha hızlı gidilen yollarada sıkıntılar yaşıyorsa veya parkda başarılı olamamışsa eğer isterse indirime girmiş ücretten faydalanıp eğitime devam edebilir. Daha çok kullanacağınız istikametleri eğitimler sırasında bizimle paylaşırsanız durumunuza göre o yönlerede gidilebilir.
KENDİ ARACIMDA EĞİTİM ALABİLİRMİYİM ?
İlk alıcağınız ders mutlaka kurs aracında olmalı direksiyon hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve sizin yandan müdahaleye gerek olmadan kendinizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek sürüş beceriniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir.